Toimitsijat

 

****************************************************************

1.9-2018 (la)   Klo 16.00   NSML   Sport – KalPa

TiTu: Ohlis
Kello: Kauppinen
Rangaistusaitiot: Häggman -Pundars

****************************************************************

2.9-2018 (su)   Klo 16.00   NSML   Sport – Pelicans

TiTu: Välimaa
Kello: Pundars
Rangaistusaitiot: Luoma Ju.- Kotkanoksa

****************************************************************

14.9-2018 (pe)   Klo 18.30   Liiga   Sport – Pelicans

TiTu: Ohlis
Kello: Kauppinen
Pikkukello/tekninen avustaja: Välimaa
Rangaistusaitiot: Luoma – Repo
Syöttäjien nimeäjä: Kotkanoksa
Peliajat:
Laukisukartta:
Laukaisukartan apulainen:

****************************************************************

15.9-2018 (la)   Klo 16.00   NSML   Sport – Jukurit

TiTu: Välimaa
Kello: Kauppinen
Rangaistusaitiot: Luoma Ju.- Ohlis

****************************************************************

18.9-2018 (ti)   Klo 18.30   Liiga   Sport – HIFK

TiTu: Välimaa
Kello: Iilahti
Pikkukello/tekninen avustaja:Ohlis
Rangaistusaitiot: Luoma – Kuoppala
Syöttäjien nimeäjä: Kotkanoksa
Peliajat:
Laukisukartta:
Laukaisukartan apulainen:

****************************************************************

22.9-2018 (la)   Klo 13.00   NSML   Sport – Lukko

TiTu: Kuoppala
Kello: Pundars B.
Rangaistusaitiot: Kotkanoksa – Välimaa

****************************************************************

22.9-2018 (la)   Klo 17.00   Liiga   Sport – TPS

TiTu: Ohlis
Kello: Iilahti
Pikkukello/tekninen avustaja: Välimaa
Rangaistusaitiot: Kuoppala- Kauppinen
Syöttäjien nimeäjä: Kotkanoksa
Peliajat:
Laukisukartta:
Laukaisukartan apulainen:

****************************************************************

23.9-2018 (su)   Klo 16.00   NSML   Sport – HPK

TiTu: Välimaa
Kello: Kauppinen
Rangaistusaitiot: Häggman – Luoma Ju.

****************************************************************

28.9-2018 (pe)   Klo 18.30   Liiga   Sport – Lukko

TiTu: Välimaa
Kello: Iilahti
Pikkukello/tekninen avustaja:Ohlis
Rangaistusaitiot: Luoma – Kuoppala
Syöttäjien nimeäjä:
Peliajat:
Laukisukartta:
Laukaisukartan apulainen:

****************************************************************

29.9-2018 (la)   Klo 16.00   II Div.   KoMu HT – Virkiä

TiTu: Kuoppala
Kello: Kauppinen

****************************************************************

2.10-2018 (ti)   Klo 18.30   Liiga   Sport – Tappara

***********************************************************************

5.10-2018 (pe)   Klo 12.00   NSML   TPS – JYP

****************************************************************

5.10-2018 (pe)   Klo 13.00   NSML   Ässät – Blues   (HH2)

****************************************************************

5.10-2018 (pe)   Klo 15.15   NSML   Jokerit – KalPa

****************************************************************

5.10-2018 (pe)   Klo 16.15   NSML   Kärpät – HIFK   (HH2)

****************************************************************

5.10-2018 (pe)   Klo 18.30   NSML   Sport – SaiPa

****************************************************************

6.10-2018 (la)   Klo 12.00   NSML   KalPa – TPS

****************************************************************

6.10-2018 (la)   Klo 13.00   NSML   Blues – JYP   (HH2)

****************************************************************

6.10-2018 (la)   Klo 15.15   NSML   Kärpät – SaiPa

****************************************************************

6.10-2018 (la)   Klo 16.15   NSML   Ässät – HIFK   (HH2)

****************************************************************

6.10-2018 (la)   Klo 18.30   NSML   Sport – Jokerit

****************************************************************

7.10-2018 (su)   Klo 11.00   NSML   Ässät – SaiPa

****************************************************************

7.10-2018 (su)   Klo 12.00   NSML   TPS – Kärpät   (HH2)

****************************************************************

7.10-2018 (su)   Klo 14.15   NSML   JYP – Jokerit

****************************************************************

7.10-2018 (su)   Klo 15.15   NSML   HIFK – KalPa   (HH2)

****************************************************************

7.10-2018 (su)   Klo 17.30   NSML   Sport – Blues

****************************************************************

12.10-2018 (pe)   Klo 18.30   Liiga   Sport – Ilves

****************************************************************

13.10-2018 (la)   Klo 16.00   II Div.   KoMu HT – IFK Lepplax

****************************************************************

19.10-2018 (pe)   Klo 18.30   Liiga   Sport – SaiPa

****************************************************************

21.10-2018 (su)   Klo 16.00   II Div.   KoMu HT – Jeppis

****************************************************************

24.10-2018 (ke)   Klo 18.30   Liiga   Sport – Jukurit

****************************************************************

27.10-2018 (la)   Klo 12.45   II Div.   KoMu HT – KuRy

****************************************************************

27.10-2018 (la)   Klo 17.00   Liiga   Sport – Ässät

****************************************************************