Toimitsijat

Toimitsijavuorot 2021
PVa 20.9.2021

***************************************************************************
La 11.9.2021 17:00 hh2 U20 Sport – SaiPa
Titu Kukkonen
Kello Kauppinen
Aitiot Kolmonen – Lavonen
***************************************************************************
La 11.9.2021 18:30 kh Liiga Sport – Tappara
Titu Ohlis
Kello Iilahti
TA Välimaa
Aitiot Smulter – Luoma
Syöttäjät Snickars
Laukaisukartta Vironen M – Bergkulla
Peliajat Svartbäck – Vironen J
***************************************************************************
Pe 17.9.2021 18:30 kh Liiga Sport – KalPa
Titu Ohlis
Kello Kauppinen
TA Välimaa
Aitiot Iilahti – Kuoppala
Syöttäjät Snickars
Laukaisukartta Vironen M – Bergkulla
Peliajat Svartbäck – Vironen J
***************************************************************************
La 18.9.2021 16:00 kh U20 Sport – Jokerit
Titu Kukkonen
Kello Iilahti
Aitiot Kauppinen – Välimaa
***************************************************************************
Ke 22.9.2021 18:30 kh Liiga Sport – Lukko
Titu Välimaa
Kello Iilahti
TA Ohlis
Aitiot Kuoppala – Kukkonen
Syöttäjät Snickars
Laukaisukartta Vironen M – Bergkulla
Peliajat Svartbäck – Vironen J
***************************************************************************
Pe 24.9.2021 18:30 kh Liiga Sport – KooKoo
Titu Ohlis
Kello Kauppinen
TA Välimaa
Aitiot Iilahti – Luoma
Syöttäjät Snickars
Laukaisukartta Vironen M – Bergkulla
Peliajat Svartbäck – Vironen J
***************************************************************************
La 25.9.2021 15:00 kh II div KoMu HT – MIF
Titu Välimaa
Kello Kauppinen
***************************************************************************
Su 26.9.2021 16:00 kh U20 Sport – K-Espoo
Titu Kukkonen
Kello Iilahti
Aitiot Luoma – Lavonen
***************************************************************************
Pe 1.10.2021 18:30 kh Liiga Sport – SaiPa
Titu Ohlis
Kello Kauppinen
TA Välimaa
Aitiot Iilahti – Kuoppala
Syöttäjät Snickars
Laukaisukartta Vironen M – Bergkulla
Peliajat Svartbäck – Vironen J
***************************************************************************
La 2.10.2021 17:00 kh U20 Sport – HPK
Titu Kukkonen
Kello Iilahti
Aitiot Luoma – Lavonen
***************************************************************************
Ke 6.10.2021 18:45 kh II div KoMu HT – APV
Titu Kolmonen
Kello Kauppinen
***************************************************************************
To 7.10.2021 18:30 kh Liiga Sport – Ilves
Titu Välimaa
Kello Iilahti
TA Ohlis
Aitiot Luoma – Kukkonen
Syöttäjät Snickars
Laukaisukartta Vironen M – Bergkulla
Peliajat Svartbäck – Vironen J
***************************************************************************
Ke 13.10.2021 18:30 kh Liiga Sport – HPK
Titu Ohlis
Kello Kauppinen
TA Välimaa
Aitiot Iilahti – Kuoppala
Syöttäjät Snickars
Laukaisukartta Vironen M – Bergkulla
Peliajat Svartbäck – Vironen J
***************************************************************************
Pe 15.10.2021 18:30 kh U20 Sport – JYP
Titu Kukkonen
Kello Iilahti
Aitiot Luoma – Lavonen
***************************************************************************
La 16.10.2021 14:00 kh II div KoMu HT – IKK
Titu Kolmonen
Kello Kauppinen
***************************************************************************
La 23.10.2021 17:00 kh Liiga Sport – Ässät
Titu Välimaa
Kello Iilahti
TA Ohlis
Aitiot Kukkonen – Kolmonen
Syöttäjät Snickars
Laukaisukartta Vironen M – Bergkulla
Peliajat Svartbäck – Vironen J
***************************************************************************
La 30.10.2021 17:00 hh2 U20 Sport – RoKi
Titu Kolmonen
Kello Kauppinen
Aitiot ? – Lavonen
***************************************************************************
La 30.10.2021 17:00 kh Liiga Sport – Pelicans
Titu Ohlis
Kello Iilahti
TA Välimaa
Aitiot Luoma – Kukkonen
Syöttäjät Snickars
Laukaisukartta Vironen M – Bergkulla
Peliajat Svartbäck – Vironen J
***************************************************************************
Pe 5.11.2021 18:30 kh U20 Sport – TUTO Hockey
***************************************************************************
La 6.11.2021 16:00 kh U20 Sport – Ässät
***************************************************************************
La 6.11.2021 00:00 kh II div KoMu HT – KuRy
***************************************************************************
La 13.11.2021 00:00 kh II div KoMu HT – Virkiä
***************************************************************************
Ke 17.11.2021 18:30 kh Liiga Sport – Kärpät
***************************************************************************
La 20.11.2021 17:00 kh Liiga Sport – Tappara
***************************************************************************
Ke 24.11.2021 18:30 kh Liiga Sport – Pelicans
***************************************************************************
Ke 24.11.2021 00:00 kh II div KoMu HT – Kraft
***************************************************************************
La 27.11.2021 17:00 kh Liiga Sport – JYP
***************************************************************************
Ke 1.12.2021 18:30 kh Liiga Sport – HIFK
***************************************************************************
Ke 1.12.2021 00:00 kh II div KoMu HT – Centers
***************************************************************************
Pe 10.12.2021 18:30 kh Liiga Sport – Kärpät
***************************************************************************
Ke 15.12.2021 18:30 kh Liiga Sport – Jukurit
***************************************************************************
Su 26.12.2021 17:00 kh Liiga Sport – Lukko
***************************************************************************
To 30.12.2021 18:30 kh Liiga Sport – HIFK
***************************************************************************
Pe 7.1.2022 18:30 kh Liiga Sport – Jukurit
***************************************************************************
La 8.1.2022 00:00 kh II div KoMu HT – IFK Lepplax
***************************************************************************
La 15.1.2022 17:00 kh Liiga Sport – Ässät
***************************************************************************
Ke 26.1.2022 18:30 kh Liiga Sport – Ilves
***************************************************************************
La 29.1.2022 17:00 kh Liiga Sport – TPS
***************************************************************************
La 29.1.2022 00:00 kh II div KoMu HT – MIF
***************************************************************************
Ke 2.2.2022 18:30 kh Liiga Sport – Tappara
***************************************************************************
Pe 11.2.2022 18:30 kh Liiga Sport – SaiPa
***************************************************************************
Pe 11.2.2022 00:00 kh II div KoMu HT – APV
***************************************************************************
Pe 18.2.2022 18:30 kh Liiga Sport – JYP
***************************************************************************
La 19.2.2022 00:00 kh II div KoMu HT – IKK
***************************************************************************
Pe 25.2.2022 18:30 kh Liiga Sport – TPS
***************************************************************************
Ke 2.3.2022 18:30 kh Liiga Sport – KooKoo
***************************************************************************
La 5.3.2022 17:00 kh Liiga Sport – HPK
***************************************************************************
La 5.3.2022 00:00 kh II div KoMu HT – KuRy
***************************************************************************
Pe 11.3.2022 18:30 kh Liiga Sport – KalPa
***************************************************************************
To 17.3.2022 18:30 kh Liiga Sport – Ilves
***************************************************************************