Toimitsijat

PVa 27.1.2022
************************************************************
La 8.1.2022 13:30 kh II div KoMu HT – IFK Lepplax
Titu Kuoppala
Kello Kauppinen
************************************************************
La 8.1.2022 17:00 kh U20 Sport – SaiPa
Titu Kolmonen
Kello Iilahti
Aitiot Luoma – Ohlis
************************************************************
Pe 14.1.2022 17:00 kh Liiga Sport – Jukurit
Titu Ohlis
Kello Kauppinen
TA Välimaa
Aitiot Kukkonen – Lavonen
Syöttäjät Snickars
Laukaisukartta Vironen M – Bergkulla
Peliajat Svartbäck – Vironen J
************************************************************
La 15.1.2022 15:00 kh Liiga Sport – Ässät
Titu Kukkonen
Kello Kauppinen
TA Ohlis
Aitiot Iilahti – Lavonen
Syöttäjät Snickars
Laukaisukartta Vironen M – Bergkulla
Peliajat Svartbäck – Vironen J
************************************************************
Pe 21.1.2022 17:30 kh U20 Sport – RoKi => siirtyy maaliskuulle
Titu Kukkonen
Kello Kauppinen
Aitiot Luoma – Ohlis
************************************************************
Ti 25.1.2022 17:00 kh Liiga Sport – Jukurit
Titu Välimaa
Kello Kauppinen
TA Ohlis
Aitiot Kukkonen – Kuoppala
Syöttäjät Snickars
Laukaisukartta Vironen M – Bergkulla
Peliajat Svartbäck – Vironen J
************************************************************
Ke 26.1.2022 17:00 kh Liiga Sport – Ilves
Titu Ohlis
Kello Kauppinen
TA Välimaa
Aitiot Iilahti – Lavonen
Syöttäjät Snickars
Laukaisukartta Vironen M – Bergkulla
Peliajat Svartbäck – Vironen J
************************************************************
Pe 28.1.2022 17:30 kh U20 Sport – RoKi => siirtyy maaliskuulle
Titu Kolmonen
Kello Iilahti
Aitiot Luoma – Kukkonen
************************************************************
La 29.1.2022 15:00 kh Liiga Sport – TPS
Titu Välimaa
Kello Iilahti
TA Ohlis
Aitiot Kauppinen – Kukkonen
Syöttäjät Snickars
Laukaisukartta Vironen M – Bergkulla
Peliajat Svartbäck – Vironen J
************************************************************
Ke 2.2.2022 18:30 kh Liiga Sport – Tappara
Titu Välimaa
Kello Kauppinen
TA Ohlis
Aitiot Iilahti – Kuoppala
Syöttäjät Snickars
Laukaisukartta Vironen M – Bergkulla
Peliajat Svartbäck – Vironen J
************************************************************
Pe 4.2.2022 HUOM 15:00 kh U20 Sport – KooVee
Titu Välimaa
Kello Iilahti
Aitiot Luoma – Lavonen
************************************************************
Pe 11.2.2022 15:00 kh Liiga Sport – SaiPa
Titu Välimaa
Kello Iilahti
TA Kukkonen
Aitiot Kuoppala – Kauppinen
Syöttäjät Snickars
Laukaisukartta Vironen M – Bergkulla
Peliajat Svartbäck – Vironen J
************************************************************
Pe 11.2.2022 18:45 kh II div KoMu HT – APV
Titu Välimaa
Kello Iilahti
************************************************************
La 19.2.2022 16:00 kh U20 Sport – K-Espoo
Titu Välimaa
Kello Iilahti
Aitiot Luoma – Lavonen
************************************************************
La 19.2.2022 00:00 kh II div KoMu HT – IKK
Titu Kolmonen
Kello Kauppinen
************************************************************
To 24.2.2022 18:45 kh II div KoMu HT – MIF
Titu Kukkonen
Kello Kauppinen
************************************************************
Pe 25.2.2022 18:00 hh2 U20 Sport – Ketterä
Titu Kukkonen
Kello Iilahti
Aitiot Luoma – ?
************************************************************
Pe 25.2.2022 18:30 kh Liiga Sport – TPS
Titu Välimaa
Kello Kauppinen
TA Ohlis
Aitiot ? – Lavonen
Syöttäjät Snickars
Laukaisukartta Vironen M – Bergkulla
Peliajat Svartbäck – Vironen J
************************************************************
La 26.2.2022 16:00 hh2 U20 Sport – KooKoo
Titu Kukkonen
Kello Iilahti
Aitiot Luoma – Kolmonen
************************************************************
Ke 2.3.2022 18:30 kh Liiga Sport – KooKoo
************************************************************
Pe 4.3.2022 17:30 kh U20 Sport – Hermes
************************************************************
La 5.3.2022 12:30 kh U20 Sport – Hermes
************************************************************
La 5.3.2022 17:00 kh Liiga Sport – HPK
************************************************************
La 5.3.2022 00:00 kh II div KoMu HT – KuRy
************************************************************
Ke 9.3.2022 18:30 kh U20 Sport – TuTo
Titu Kukkonen
Kello Iilahti
Aitiot Luoma – Välimaa
************************************************************
Pe 11.3.2022 18:30 kh Liiga Sport – KalPa
************************************************************
To 17.3.2022 18:30 kh Liiga Sport – Ilves
************************************************************